חיתולי בד

בשנים האחרונות הולכת ומתבססת בעולם המערבי ההבנה כי ללא שינויי צריכה מהותיים ורפורמות בכל תחום חיים לטובת אקולוגיה וחיבור לדרך הטבע הראשונית אנו עלולים לשקוע בצרות צרורות. המחלות הופכות מורכבות יותר, הכלכלה יציבה פחות, הטבע סובל משינויים אדירים בעקבות נזקי כדור הארץ (המסת הקרחונים, היכחדות בעלי חיים) ועוד.

כשהקושי מגיע אל סף דלתנו אנו מבינים כי יש לעשות מעשה ולנסות לחשוב מחוץ לקופסא, במיוחד כאשר מדובר בילדינו הרכים ובהרגלי החיים שלהם כפי שהם עתידים להיתרחש מעתה. אחד הצעדים הגדולים והמהותיים ביותר שאנו יכולים לנקוט, כבר בשלב הינקות הוא מעבר לחיתולי בד.

חיתולי הבד שלי

​מעבר לחיתולי בד הוא מעבר טבעי ונכון, אין ספק שירשמו הרמות גבה וקולות פליאה על הרצון שלכם "לחזור אחורה" לכאורה ולכבס חיתולים כמו שנהגו סבתנו לעשות אי שם בשנות החמישים אך לאחר ההסבר והלוגיקה הברורה העומדת מאחורי התהליך תצליחו לגרום ללא מעט חברים ובני משפחה לשקול שוב את השימוש בחיתולים החד פעמיים המזהמים את הסביבה ומכילים כימיקלים.

יתרונות חיתולי הבד

 

1.לנשום - חיתולי הבד נושמים ומאווררים ומגנים על עור התינוק מפני גירויים ותפרחות חוזרות ונשנות.

2. קריר - הטמפרטורה הנשמרת בחיתול בד נמוכה מזה של חיתול חד פעמי ולכן שומרת על מערכת הרבייה הזכרית.

3. חסכוני – שימוש בחיתולי בד חוסך כ- 3,500 ש"ח לילד הראשון ועוד 6,000 ש"ח לכל ילד הבא אחריו בתקופת החיתולים עד לגמילה. מדובר בחסכון של 50% ויותר.

4. ירוק – חיתולי בד חוסכים טון של זבל בלתי מתכלה (כן, זו כמות הזבל שמייצר פעוט קטן אחד לאורך תקופת ההחתלה).

5. מעוצב – חיתולי בד מעוצבים ויפים נמכרים במארזים משולבים ומאפשרים לכם לחתל את הקטנצ'יקים בכל יום בחיתול בד אחר ואופנתי.

6. נוחות – חיתולי הבד נעימים למגע עם העור, אינם לוחצים כלל עשויים מקשה אחת ופשוטים מאד להחלפה.

7. גמילה מוקדמת – חיתולי בד מאפשרים לילדים לפתח אינסטינקט מדוייק וחד יותר כלפי היציאות הטבעיות שלהם, כך הוא מגלה בגיל מוקדם מהרגיל את הצורך להיגמל מהחיתול.

8. ריח טוב – תתפלאו לגלות שלחיתולי הבד ריח נעים, הם נקיים ומרופדים היטב כך שכל החתלה מרעננת את האזור להפליא.

חיתולי הבד של בובי

מעבר לחיתולי בובי מאפשר לכם ליהנות משיטת החתלה אחרת, טבעית ונקייה יותר המאזנת בין תהליכים טבעיים של הגוף לבין הגיינה מסוג אחר.

חיתולי הבד הרב פעמיים שלנו מיועדים לילדים בתקופת ההחתלה ומותאמים לגוף בעזרת מערכת "תיקתקים" פשוטה מאד ונוחה לתפעול. ניתן לרכוש ערכה מלאה של חיתולי בובי בצירוף גלילי ביטנה לשימוש בלילה ובעת הצורך.

חיתולי הבובי שלנו חסכוניים עבור ההורים, ידידותיים לסביבה ובריאים יותר לילדים. צרו עמנו קשר דרך האתר או בטלפון מספר 03-5123268  ונציג בובי ישמח לעמוד לשרותכם ולהעניק לכם את כל המידע הנחוץ להורים טריים או וותיקים המתחילים את דרכם עם חיתולי בד בובי.